КОЛИ – 14 квітня о 16:00

МИСЦЕ – коворкінг Термінал 42, вул. Рішельєвська, 33

ВХІД вільний

Приїзд куратора та митця з таким досвідом є неймовірно важливою подією для Одеси та України, тому радимо не пропустити свій шанс отримати корисний досвід.

Скотт Девіс тривалий час працював куратором Музею Фотографії в Сан Дієго, декілька років тому заснував міжнародний фестиваль фотографії – MEDIUM.

Протягом презентації лектор:

  • поділиться досвідом кураторської роботи,
  • зробить акценти на перспективи представляння власних фоторобіт на міжнародних фотофестивалях,
  • розповість про головні тенденції розвитку фотографії в Каліфорнії.

Окрім цього Скотт є визнаним фотографом в Америці і презентує свої проекти та методи роботи з ландшафтною фотографією, зображенням природніх та міських просторів.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ І ОТРИМУВАТИ ТЕМАТИЧНІ НОВИНИ ПО ЦІЙ ЗУСТРІЧІ

 

scott_cbСкотт Девіс (Сан-Дієго, США) – фотограф, директор Міжнародного фотофестивалю MEDIUM у Сан-Дієго.

Починаючи з 90-х років, Скотт Девіс робив фотографії, що досліджують непомітні коридори пустель і прихований міський простір в американському пейзажі. Протягом двох десятиліть платиновий друк та його відбитки розглядають далекі виміри видимого діапазону і дозволяють пізнати межі людського сприйняття.

Скотт Девіс почав фотографувати нічні запустілі локації у 1997 році у якості способу дослідження пейзажів, які оригінальним чином увиразнюються темрявою. У 2001 він продовжив свій шлях, працюючи із урбаністичними районами Лос-Анджелеса і уздовж всього заходу Америки, зображуючи ці самі пейзажі як звичайні місця, але у краю, який відзначається насиченою іконографією. У 2013 році він почав розробляти Простежування світла – серію унікальних,  платинових відбитків, які охоплюють невимірний світло і простір Сонори.

Фотографії Скотта Девіса були розглянуті у New York Times, Village Voice, New Yorker, Los Angeles Times та інших друкованих ЗМІ. Його роботи можна знайти у Музеї Гетті, Pier 24, у Художньому музеї Нельсона Аткінса, Художньому музеї Санта-Барбари, в Музеї Фотографічного мистецтва та інших. Фотографії Девіса виставлялися в США, Німеччині та Японії.

www.scottbdavis.com

Зустріч відбувається за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні

ВСЯ ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Written by AlexAdmin