text block image

Про фестиваль 2022

Можливі опади 

UPD: Odesa Photo Days 2022 скасовано через повномасштабну війну росії проти України. Про нашу діяльність під час війни читайте в новинах на сайті, а також на офіційних сторінках фестивалю в Facebook та Instagram.

***

Міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days заснований 2015 року. Ідея створення фотофестивалю виникла в 2014, коли в Україні розпочалася війна, а з нею — масові хвилі пропаганди та медіаманіпуляцій. Вже вісім років ми існуємо паралельно: фестиваль і війна, війна і фестиваль. Ми віримо, що наша місія — розвивати, укріплювати те поле, в якому ми компетентні: займатися культурною адвокацією української фотографії у світі, створювати майданчики для діалогу. Весь цей час ми працювали в умовах тотальної невизначеності: боролись за якісний контент в умовах відсутності фінансування; під час пандемії, за лічені дні, адаптували фізичну програму до онлайн-формату; змінювали дати в останній момент, щоб зберегти можливість живих зустрічей і фізичних виставок; адаптувалися та рухалися далі.

У січні ми знову були вимушені переглянути концепцію цьогорічного фестивалю, адже з новою силою постало питання військової агресії Росії проти України. 

Сьогодні ми не знаємо, чого очікувати від завтра. Невизначеність стала перманентним щоденним станом, а планування — утопією. 

Водночас, ми не гріємо надії, що одного дня усі загрози зникнуть. Тому ми продовжуємо працювати для того, щоб Odesa Photo Days відбувся 19-22 травня 2022 року в Одесі. Ми не знаємо чи приїдуть до нас іноземні гості цього року, але продовжуємо вести перемовини. Ми не можемо гарантувати реалізацію великої міжнародної події, бо самі стали заручниками ситуації. Але саме в цей час для нас важливо об’єднатися і провести фестиваль. Тож цьогоріч — камерні події, лекторії, фотопокази, які, сподіваємося, наблизять нас одне до одного. Ми готуємося, але знаємо —  будь-які прогнози неточні та мінливі.

Зберігайте дати та чекайте новин.

Відео з попередніх фестивалів

2021 / Odesa, Ukraine

2019 / Odesa, Ukraine

2018 / Odesa, Ukraine

2017 / Batumi, Georgia

2017 / Odesa, Ukraine

2016 / Odesa, Ukraine

2015 / Odesa, Ukraine

2015 / Batumi, Georgia