Портфоліо-рев’ю на Odesa Photo Days 2019

Портфоліо-рев’ю на фестивалі Odesa Photo Days 2019 проведуть вісім міжнародних експертів з шести країн світу. Це надзвичайна можливість отримати професійний аналіз своїх робіт від міжнародних кураторів і закласти підвалини майбутньої співпраці. Реєстрація на портфоліо-рев’ю відкриється 5 квітня о 12:00 за цим посиланням. Як тільки всі рев’юери будуть зайняті, реєстрація закриється.

Реєструйтеся до одного, двох або максимум чотирьох рев’юерів, чия думка для вас важлива. Після підтвердження фестивалем вашої участі оплатіть символічний організаційний внесок — 150 гривень за одне рев’ю. Оргвнесок має бути перерахований протягом двох днів з часу сповіщення про участь, інакше ваше місце буде віддано наступним учасникам. Реквізити для платежу будуть надіслані зареєстрованим учасникам. Після підтвердження оплати ви отримаєте свій розклад рев’ю.

Далі все просто: приходьте у призначений час, показуйте свої фотографії та отримуйте конструктивний відгук від професіоналів. Регламент роботи: 20 хвилин розмови з одним рев’юером тет-а-тет. Робоча мова — англійська.
Портфоліо-рев’ю відбудеться 21 квітня у першій половині дня. Локація буде оголошена зареєстрованим учасникам.

СПИСОК РЕВ’ЮЕРІВ

Макс Хоутон, Британія

Письменниця, редакторка та кураторка, що працює з фотографією, яка межує з політикою, законом та людськими правами. Керує магістратурою зі спеціальності фотожурналізм та документальна фотографія в Лондонському коледжі комунікацій, що входить до складу Лондонського університету мистецтв. Там вона організовує регулярні публічні лекції,
симпозіуми та виставки. Її статті публікувалися у журналах The Photographers’ Gallery та The Barbican, а також у міжнародній пресі, включаючи FOAM, 1000 Words, Photoworks та Granta. Разом із Фіоною Роджерс вона є співавтором журналу Firecrackers: Female Photographers Now (Thames and Hudson, 2017). Orange Screen, екранізована текстуальна робота, створена у співпраці з Едмундом Кларком, була придбана імперським військовим музеєм у 2017 році. Крім того, вона є докторантом стипендії юридичного факультету Університетського коледжу Лондона.

Катажина Сагатовска, Польща

Польська кураторка, фотограф, лекторка та організаторка мистецьких подій, а також засновниця колекціонування фотографій у Польщі. Випускниця Інституту Креативної Фотографії Сілезького університету в Опаві, Чехія, де вона зараз є кандидатом наук, та Варшавського Технічного Університету. Катажина Сагатовска відповідальна за проект Fotografia Kolekcjonerska — працює кураторкою та координаторкою виставок та аукціонів відзначених польських фотографів (2010-2017). Катажина є співавторкою серії «Ми всі фотографи» (Wszyscy Jesteśmy Fotografami), науковою співробітницею Міністерства культури і національної спадщини та міста Варшави, членом журі в таких конкурсах, як BZ WBK Press Foto, ShowOFF на Krakow Photomonth та Photographic Publication of the Year (Fotograficzna Publikacja Roku). Авторка персональних виставок та учасник великої кількості виставок у Польщі та за кордоном, засновниця та власниця галереї та видавничого будинку JEDNOSTKA.

Софі Хаслінгер, Австрія

Помічниця куратора та менеджерка експозицій у KUNST HAUS WIEN з 2015 року. Вивчала історію мистецтв та комунікації у Віденському університеті та університеті Сіднея. Організовує індивідуальні та групові виставки, які фокусуються на сучасній фотографії та молодих талантах, пише тексти для фотографічних публікацій та журналів. У 2017 вона була кураторським науковим співробітником в Музеї сучасної фотографії Чиказького Колумбійського Університету.
Мови: англійська, німецька.

Сюзанна Гамауф, Австрія

Починаючи з 1985 року Сюзанна — директорка фотогалереї у Відні, яка є частиною одного з найбільших культурних центрів Австрії WUK. Довгий час вона є кураторкою та адміністраторкою виставок у Fotogalerie Wien, інших фотогалереях у Відні та за кордоном; бере участь як кураторка та член журі у численних конкурсах та фотофестивалях.
Вона організувала велику кількість міжнародних персональних та групових виставок; отримала аспірантські гранти від BMUKK (Міністерство мистецтв) у Парижі, Римі та Нью-Йорку. Отримала ступінь мистецтвознавця в університеті прикладного мистецтва у Відні (Освальд Оберхубер — графіка, фотографія).

Кан Че Ук, Південна Корея

Директор, засновник міжнародного фотофестивалю в Сувоні. Директор проекту «Мистецтво та катастрофа». Був куратором, викладачем воркшопів на численних обмінних виставках у Кореї, Грузії, Україні, Таїланді та Британії. Наразі працює із темами соціальної політики, цивілізації, навколишнього середовища та катаклізмів. Він проводить експеримент щодо ролі мистецтва у нашому житті.

Чун Сун Те, Південна Корея

Фотограф, куратор та лектор у Південній Кореї, з 2018 року є директором виставки сучасного мистецтва Кореї та України (KUCA). Закінчив докторантуру з фотографії та відео в університеті Кьоніль після отримання докторського ступіня в корейському університеті Сонгюнгван.
З 2015 року його проект «Подих Чорнобилю» виставлявся у Києві та в Сеулі. Зараз має персональні виставки за кордоном, такі як «Життя депортації та поселення: Корьо-Сарам» за підтримки Корейського фонду та Закордонного корейського фонду. Отримав Young Artist Award в 2018 році та Excellent Portfolio Review на фотобієналле у місті Тегу, Південна Корея.
Наразі Чун Сун Те — засновник та власник GGOODA KUCA, міжнародного видавництва та агенції планування виставок. Знаходиться у пошуку молодих художників зі всього світу.

Юлія Ружечка, Франція

Менеджерка культурних проектів, кураторка, фотограф та журналістка. Магістр факультету фотографії та пластичних мистецтв Університету Париж 8 та магістром міжнародної культурної співпраці. Сьогодні Юлія Ружечка відповідальна за Місяць фотографії у Греноблі, Франція, який організовується громадською організацією візуальної освіти La Maison de l’Image.

Нуно Ріку Сальгадо, Португалія

 

З 1990 року є продюсером та менеджером проектів в декількох інституціях культурної індустрії. Нуно займався проектами, що пов’язані з візуальним мистецтвом (фотографія), фестивалями, перфомативними видами мистецтва (театр), мультимедіа (кіно, відео та телебачення), музикою, творчими ринками, міжнародними культурними мережами та конференціями. Отримав нагороду Award for Portuguese Producer 2014 року, є членом-засновником та головою Procur.arte Associação Cultural e Social (2005). З 2017 року — художній керівник та головний координатор європейської фотографічної платформи PARALLEL. До цього два роки був художнім керівником та головним координатором мережевого проекту, заснованому на європейському партнерстві 20-ти організацій з 11 країн світу, Flâneur – New Urban Narratives.

Фото на кавері — Олег Сіньков.