Виставка Crossing Lines відкривається в Capa Center Budapest

Wounded Landscapes

Міжнародна групова виставка Crossing Lines. Politics of Images відкривається 14 жовтня в Центрі сучасної фотографії Роберта Капи в Будапешті, Угорщина.

Виставка складається з 150 фотографій та відеоінсталяцій двадцяти міжнародних митців та висвітлює зокрема й війну в Україні. Які типи зображень створюються для передачі певних повідомлень? Які тенденції та загальні особливості переважають у суспільстві щодо сприйняття зображень? Представлені приклади доводять, якою мірою фотографія використовується для генерування та підтримки політичних і колективних висловлювань.

Прем’єра виставки відбулася в рамках фестивалю візуальних медіа FOTO WIEN 2023 влітку цього року.

Куратор(к)и:

Катерина Радченко, засновниця Odesa Photo Days, та Фелікс Гофман, мистецтвознавець та художній директор FOTO ARSENAL WIEN та FOTO WIEN

Художниці та художники:

Аріелла Айша Азулай, Адам Брумберг, Олівер Чанарін, Ліза Букрєєва, Роберт Капа, Максим Дондюк, fantastic little splash, Назар Фурик, Владислав Краснощок, Саша Курмаз, Анні Лейбовіц, Герберт Ліст, Євген Малолєтка, Борис Михайлов, Рафал Мілах, Мартін Парр, Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський, Олена Субач.

 

11 жовтня в актовій залі Capa Center відбудеться лекція та слайд-шоу Катерини Радченко «Як війна впливає на фотографію». Початок о 18:00, вхід вільний.

 

Robert Capa Contemporary Photography Center

1065 Budapest, Nagymező utca 8

Вернісаж: 14 жовтня 2023, субота, 19:00

 

Розклад роботи виставки:

15 жовтня, 2023 – 14 січня, 2024

Вівторок-П’ятниця: 13:00–18:00

Субота-Неділя: 10:00–18:00

Вихідні — понеділок та державні свята.

 

Фото на обкладинці: Максим Дондюк, з серії «Wounded Landscapes», 2022