Оголошено конкурс для підлітків Future Photo Days 2021

Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days оголошує прийом заявок на Future Photo Days 2021 — всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією.

Ми проводимо цей конкурс четвертий рік поспіль для того, щоб надати молодим авторам з різних регіонів і міст майданчик для показу своїх робіт, підтримати і стимулювати підлітків розповідати свої історії за допомогою фотографії, віднаходити талановиту молодь і давати їй вихід на міжнародну аудиторію.

Вже у перший рік проведення конкурсу ми отримали 54 заявки з 30 населених пунктів України. Щоразу надалі наша географія розширювалася, а якість заявок ставала все більш конкурентною. Так, минулого року ми отримали 90 заявок з 17 областей та 44 населених пунктів. Найбільша кількість заявок надійшла з Київської, Донецької та Дніпропетровської області, а також з Одещини. Роботи 18 юних авторів увійшли до фіналу і були показані онлайн у дні фестивалю. 

Усі три роки, що ми проводимо конкурс, обрані серії демонструються нашими іноземними колегами на міжнародній на виставці під час фестивалю у Південній Кореї — Busan International Photo Festival.

Переглянути роботи фіналістів Future Photo Days 2020 можна тут.

Серії фіналістів Future Photo Days 2021 будуть показані під час вечірніх показів одеського фотофестивалю, де їх побачать професійні фотографи та куратори.

Умови участі:

  • вік учасників 15-17 років;
  • тема вільна;
  • приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2 фото);
  • приймається лише одна серія від одного автора;
  • фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон;
  • технічні вимоги до фотографій: формат JPG, 300 dpi, горизонтальні фотографії — 2000 px довга сторона, вертикальні — 1500 px довга сторона;
  • роботи можуть бути надіслані автором або батьками за згоди автора.

 

Заповнюйте анкету і відправляйте фотографії на пошту futurephotodays@gmail.com з темою листа «Future_2021_Прізвище_Ім’я_місто_вік» до 7 березня 2021.

*Серія робіт — це фотографії, які об’єднані спільною темою або історією. Підкреслити єдність робіт також можна формою, кольором або технічним виконанням. Фотографії можуть бути виконані в будь-якому жанрі (репортаж, студія, натюрморт тощо).

У разі виникнення запитань, пишіть нам на futurephotodays@gmail.com (вказуйте в темі листа — Future 2021).