Майстер-клас з фотографії Рафала Мілаха та Адама Панчука «Створення візуального повідомлення»

Майстер-клас «Створення візуального повідомлення»

Майстер-клас «Створення візуального повідомлення» — буде фокусуватись на тому, як врятувати повідомлення від зникнення у візуальних історіях; яким чином організувати фото проект так, щоб він передавав зрозумілий меседж. Робота під час майстер-класу включатиме редагування, вибудовування певної послідовності, а також аналіз фотографічних зображень/серій. Учасники отримають навик пошук зв’язків між зображеннями та усвідомлення контексту фотографій. 

Рафал Мілах (Варшава, Польша).
Фотограф та видавець власних фото проектів.
Закінчив Академію мистецтва в Катовіцах (Польша) та Інститут Креативної фотографії в Опаві (Чехія), де зараз продовжує викладати. Більше ніж 10 років працював в російськомовних країнах. Ця робота привела до вінекнення монографій Переможці / 
The Winners  (2014), 7 кімнат /7 Rooms  (2011) і Black Sea of Concrete  (2013).
Його фотороботи і книги були нагороджені World Press Photo, Pictures of the Year International, Magnum Expression Awards, Photography Book Now і нагорода Нью-Йорк Фото Фестиваль.
В 2006 разом з 10 іншими фотографами, Рафал створив фото колектив Sputnik Photos.

Адам Панчук (Варшава, Польща) — фотограф з Варшави.
Отримав освіту в Університеті Економіки та в Академії мистецтва у Познані, факультет мультимедійних комунікацій, спеціальність — фотографія. У своїх фотопроектах намагається віднайти відповіді на власні питання та висвітлює їх за допомогою фотоісторій. Учасник міжнародних конкурсів та призер престижних нагород. Адам є членом Асоціації Спутнік Фото, Варшава.

Час майстер-класу з 10:00 по 16:00 з перервою на обід.
Участь протягом всього часу — обовязкова!

Місце проведення майстер-класу буде повідомлено відібраним учасникам.
Максимальна кількість учасників — 10 чоловік.
Робоча мова — англійська, російська.

Анкета реєєстрації