Майстер-класи на Odesa Photo Days

Майстер-клас з вуличної фотографії

27 і 28 квітня з 9.00 до 16.00

У цьому році ми маємо насичену програму на події. Окрім лекцій, виставок та показів ще відбудуться два майстер-класи від українських стріт-фотографів — Михайла Палінчака (Київ) та Тараса Бичко (Львів).

Майстер-клас складається з двох частин. Перший день буде присвячено теорії. Ви дізнаєтесь, що таке вулична фотографія, про її місце серед інших жанрів, їхній взаємозв’язок і вплив. На вас чекає коротка історія розвитку вуличної фотографії в світовому контексті та знайомство з тенденціями розвитку сучасної вуличної фотографії. Зйомка одним кадром чи серією? Поговоримо про проектне мислення, принципи відбору власних фотографій та самоаналіз.

Практична частина майстер-класу запланована на другий день. Це буде прогулянка по місту та фотозйомка під керівництвом лекторів з подальшим розбором і відбором відзнятого матеріалу. В рамках прогулянки кожен учасник спробує зробити перші кроки в створенні власного фотопроекту. Лектори поділяться технічними аспектами та методами зйомки.

Дві групи на майстер-класі працюють окремо. Робоча мова МК — українська та/чи російська.

Лектори

 

Михайло Палінчак — український вуличний і документальний фотограф, офіційний фотограф Президента України. Знімає з 2008 року. Фіналіст 157-ї виставки Royal Photographic Society (UK, 2014), фотоконкурсу газети «День» (UA, 2016), багаторазовий переможець і фіналіст всеукраїнського конкурсу «Фотограф року» у різних номінаціях. Ініціатор спільноти «Українська Вулична Фотографія / Ukrainian street photography». Публікувався у виданнях The New York Times, Esquire, El Mundo, The Atlantic, The Guardian, Forbes, Le Monde, Le Figaro, Der Spiegel, Stern, The Wall Street Journal, Deutsche Welle, Meduza, Bird in Flight, Reuters.

Сайт: www.palinchak.com.ua

Fb: https://www.facebook.com/mpalinchak

 

 

 

 

 

Тарас Бичко — працює у жанрі документальної та вуличної фотографії. Він увійшов у список фіналістів Miami Street Photography Festival 2017, того ж року його роботи демонструвалися на фестивалях Eastreet 4 – фотографія Східної Європи та Odesa//Batumi Photo Days. Фіналіст і третє місце на Documentary Family Awards (2018). Фотографія Тараса Бичка включена в книгу 100 Great Street Photographs, видану у Лондоні 2017 року. В 2016 році він організував вуличну групу 380 Collective, діяльність якої полягає в

популяризації української вуличної фотографії.

Сайт: http://bychko.com/

 

 

 

Як стати учасником майстер-класу

1/ податись можна лише до одного лектора

2/ необхідно заповнити анкету

3/ надіслати портфоліо на пошту thephotodays@gmail.com (максимум 3 серії по 7 фото, формат PDF, назва PDF “Прізвище_Ім’я”). Тема листа «Open call_Призвище_ імя_країна”

4/ відправити заявку до 1 квітня 23:59

5/ в період з 25 до 27 квітня внести організаційний внесок — 250 гривень (це можна зробити безпосередньо в Одесі, при реєстрації та отриманні бейджу учасника)

6/ невиконання одного з пунктів означає недопуск до участі в МК

 

Кількість місць в групі — 10-15 людей.

Учасників відбиратимуть за портфоліо лектори МК.

Подія відбувається у партнерстві з спільнотою «Українська Вулична Фотографія / Ukrainian street photography»