Перший випуск газети The Information Front побачив світ

The Information Front – це газета на підтримку українських фотографів і фотографії в цілому. Газета була заснована Катериною Радченко, українською кураторкою з Одеси, Дональдом Вебером, канадським фотографом, що працював в Україні з 2002 року і досі має глибокі зв’язки з країною, та  Крістофером Нанном, британським фотографом, що вже понад десять років висвітлює події на Донбасі.

Разом вони мають необхідні знання і декілька десятків років досвіду роботи у цьому регіоні. За оформлення газети відповідає  Сібріен Куйпер – всесвітньо відомий книжковий дизайнер з Нідерландів. Питаннями розповсюдження і зберігання опікується британський магазин і галерея «Village Books». Літографія Себастьяна Ханекрота, компанія «Color & Books».

У газеті The Information Front представлені фоторепортажі про війну найбільш вразливих фотографів – самих українців. Це своєрідна платформа для підтримки їхньої важливої роботи. Мета розповсюдження – постійне нагадування про війну, що триває. Весь прибуток від продажів The Information Front спрямовуватиметься в український благодійний фонд «Мистецькі надра», який підтримує українську культуру, зокрема фотографів у партнерстві з фестивалем Odesa Photo Days.

Ми в The Information Front вважаємо, що фотографія, особливо фотожурналістика, відіграє важливу роль в інформуванні про насильство і виступає як інструмент протидії дезінформації та поширенню пропаганди. Представлені фотографії висвітлюють перші два місяці війни, при цьому перший знімок був зроблений 12 лютого 2022 року.

Видання також містить статтю українського поета, письменника і політичного активіста Сергія Жадана.

У другому випуску газети ми покажемо боротьбу України у ширшому контексті і продемонструємо, яке місце посідає фотографія у прагненні країни до свободи і самовизначення в період від 1970-х років і до наших днів.

Підтримати проєкт

Ви можете підтримати українських фотографів і стати розповсюджувачем газети The Information Front на місцях. За своєю сутністю будь-яка газета потребує поширення і обміну. Тому окрім однієї копії за 10 євро ми пропонуємо знижки на замовлення обсягом 10, 25, 50 і 100+ копій. Таким чином ви можете стати розповсюджувачем і поширювати газету серед колег, родичів і друзів. Ми також вітаємо оптові замовлення від установ і організацій.

Більше інформації про цей і наступні випуски, а також про те, як стати розповсюджувачем на місцях можна отримати на сайті  theinformationfront.com.

Instagram

Проєкт «The Information Front» став можливим завдяки підтримці організації  «Free Press Unlimited» через її ініціативи «Медіа Lifeline Ukraine» і «Reporters Respond», а також  «Pictoright».