Презентація фотопроєктів у форматі «Відкритий мікрофон»

Як і в попередні роки, на Odesa Photo Days Festival 2021 відбудеться презентація фотопроєктів у форматі «Відкритий мікрофон». Під час події ви зможете розповісти про свій проєкт професійним кураторам, галеристам, дослідникам фотографії та колегам-фотографам і отримати фідбек.

«Відкритий мікрофон» — динамічна подія, під час якої можна побачити абсолютно різні візуальні історії, познайомитися з новими авторами, отримати щиру критику або ж підтримку від аудиторії. Це демократичний формат, який відкриває можливість кожному стати учасником фестивалю, без відбору та конкурсу. 

Регламент події: 10 авторів, 10 презентацій, 10 хвилин, 10 слайдів. До участі пройдуть десять перших зареєстрованих учасників! Реєстрація відкриється 22 квітня о 14:00 — надсилайте свої роботи у форматі PDF (усі фотографії в одному файлі) на пошту thephotodays@gmail.com з «OPEN MIC 2021_Прізвище» у темі листа. Ми не прийматимемо заявки, надіслані раніше вказаного часу.

Просимо звернути увагу, що оскільки епідеміологічна ситуація залишається непевною, за необхідності подію може бути перенесено в онлайн. Просимо надсилати заявки тільки тих учасників, які готові до будь-якого формату участі.