Виставка української вуличної фотографії

У рамках міжнародного фестивалю сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 відкриється виставка «Вуличні діалоги» спільноти «Українська вулична фотографія».

Виставка почне роботу 21 травня і триватиме до 2 червня, а офіційне відкриття відбудеться 23 травня о 16:00 у дворику Одеського заводу шампанських вин. Вхід вільний. 

Вулична фотографія представляє чесні, відверті та непостановочні світлини повсякденного життя українських вулиць із захопливими кадрами, що розповідають історії, які часто виходять за рамки моменту, побаченого через видошукач. Незалежно від того, що стає об’єктом  дослідження стріт-фотографа: вуличні натюрморти, архітектура, перехожі, дивні деталі чи інтригуючі вивіски   усі ці сцени демонструють особливий погляд автора на візуальний архів життя сучасної України та українців. 

Фотографи ніби запитують у себе і глядача: «Чому? Навіщо? Як?» Представлені на виставці «Вуличні діалоги» світлини учасників спільноти «Українська вулична фотографія» мають на меті спонукати глядача до пошуку відповідей на ці запитання й представити сучасних українських фотографів.

У проєкті беруть участь Тарас Бичко, Тетяна Буняк, Володимир Возний, Ігор Єфімов, Ярослав Жарковський, Михайло Кулик, Михайло Палінчак, Володимир Петров, Володимир Полиняк, Яна Сідаш.

«Українська вулична фотографія» ініціатива трьох кураторів, об’єднаних ідеєю популяризації стріт-фотографіі в Україні: Михайла Палінчака, Володимира Петрова та Тараса Бичка. Станом на зараз ця група є найчисельнішою фотоспільнотою українського Facebook.

В анонсі використана фотографія Володимира Возного.

***

Міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 відбудеться 21-23 травня в Одесі. Всі події відбуватимуться просто неба або у просторих приміщеннях за попередньою реєстрацією, вхід на виставки — невеликими групами, відповідно до розмірів приміщення. Дуже просимо всіх гостей користуватися масками та зберігати соціальну дистанцію.