Паралельна програма у міському просторі
Завдяки підтримці партнерів–приватних компаній фестивалю Odesa Photo Days вдається продовжувати традицію інтервенцій у публічний простір. Минулі роки ми робили виставки на парканах і навіть на стінах готелів, а цього року показуємо українську сучасну фотографію на рекламоносіях та розчищаємо занедбаний сквер заради виставки корейської фотографії.
Українська фотографія на сітілайтах в Одесі
Odesa Photo Days завжди був зацікавлений не лише просувати та підтримувати українську фотографію, але й популяризувати її серед широкого населення. Фотографія — це світло, тож додамо цьому медіа трохи більше світла, щоб привернути увагу до українських авторів! Задля цього ми на цілий місяц розміщуємо роботи українських фотографів на сітілайтах в Одесі.
До проекту було відібрано 23 автори з різних міст України: Роман Бордун, Павло Борщенко, Тарас Бичко, Віталій Галанжа, Ігор Гора, Ігор Єфімов, Поліна Карпова, Олена Ковач, Світлана Левченко, Андрій Ломакін, Сергій Мельниченко, Михайло Палінчак, Вячеслав Поляков, Олег Синьков, Ярослав Солоп, Анастасія Старко, Олена Субач, Максим Фіногеєв, Назар Фурик, Юлія Червінська, Іван Чернічкін, Ігор Чекачков, Антон Шебетко.
Під час фестивалю виставкова мапа буде доступна на нашому сайті. Гуляючи від одної фестивальної локації до іншої звертайте увагу на сітілайти — там може бути мистецтво!
Цей проект став можливим завдяки компанії BigMedia. Вона входить до складу найбільшого в Україні ooh-холдингу BigBoard/JCDecaux. Надає повний спектр послуг з реалізації рекламних кампаній у зовнішній рекламі, здійснює продаж найбільшої в Україні мережі рекламних носіїв, яка нараховує близько 10 000 площин.
Виставка «Корейська міграція – довгий шлях»
У 2019 році виповнюється 100 років із дня утворення Тимчасового уряду Республіки Корея в вигнанні після падіння династії Чосон. За цей час корейці зіткнулися з багатьма складними історичними подіями. До здобуття незалежності від Японії в 1945 році безліч корейців емігрували в Росію, Центральну Азію та китайську Маньчжурію. Деякі з них повернулись додому, але багато хто залишився. Три фотографи корейського походження, але різних національностей поділяться своїми історіями, які вони відобразили у фотосеріях.
Американський фотограф Майкл Вінс Кім виріс у корейській родині, яка емігрувала до Аргентини. Його робота зосереджена на міграції, мові та ідентичності. Він задокументував повсякденне життя корейців в Центральній Азії.
Лі Е Сік працював репортером на Сахаліні. Його серія «Повернення» про російських південних корейців з Сахаліну, які змогли повернутися додому тільки багато років потому. Він зафіксував емоції корейців, що не контактували з батьківщиною під час холодної війни.
Віівон Канг показує повсякденне життя етнічних корейців, які 10 років працювали професорами в Університеті Яньбянь в Маньчжурії.
Куратор: Кан Че Ук
За підтримки Сувонського Центру міжнародного співробітництва.
Виставка в Одесі відбувається за підтримки девелоперської компанії «Пространство». Роботи будуть розміщені у сквері за пам’ятником Де Рібасу (на розі вулиць Дерибасівської та Леха Качиньського). Частиною проекту є прибирання занедбаної території скверу. Відкриття — 19 квітня о 16:00.
Координатор проектів у публічному просторі – Максим Фіногеєв.
Фотографія на обкладинці — виставка у публічному просторі під час Odesa Photo Days 2016.