Виставка Crossing Lines у рамках FOTO WIEN 2023

Wounded Landscapes

1 червня у рамках фестивалю візуальних медіа FOTO WIEN 2023 відбудеться відкриття міжнародної групової виставки Crossing Lines. Politics of Images, яка триватиме до 20 серпня.

Відкриття 1 червня о 20:00
FOTO ARSENAL WIEN, Музейний квартал
Музейна площа 1, Відень

Виставка Crossing Lines досліджує поширення, циркуляцію та механізми фотографічного зображення на трьох рівнях. Які зображення передаються суспільству через новини або соціальні мережі? Хто гарантує і бере на себе відповідальність за автентичність зображень, які сьогодні потрапляють на наші смартфони в режимі реального часу? Які візуальні світи генеруються для того, щоб робити заяви? Коли зміст зображення стає пропагандою політичних заяв?

Виставка Crossing Lines представляє понад 150 фотографій та відеоінсталяцій двадцяти міжнародних митців. Серед них Роберт Карпа, Мартін Парр, Енні Лейбовіц. Українські учасники та учасниці: Олена Субач, Саша Курмаз, Назар Фурик, Ліза Букрєєва, Владислав Краснощок, Борис Михайлов, Максим Дондюк, Євген Малолєтка, Данило Ревковський та Андрій Рачинський, fantastic little splash.

Куратори: Катерина Радченко (Odesa Photo Days) та Фелікс Гофман (художній керівник FOTO ARSENAL WIEN)

Протягом першого тижня роботи запланована дискусійна програма за участі кураторів та митців. Детальна програма англійською або німецькою тут.

Про FOTO WIEN 2023
Протягом цілого місяця 90 програмних партнерів — музеїв, культурних інституцій, галерей та навчальних закладів — братимуть участь у десятому FOTO WIEN. Протягом місяця Відень прийматиме фестиваль візуальних медіа, з виставками, презентаціями та різноманітними спеціальними подіями, що відбуватимуться по всьому місту.
Різні погляди та голоси митців, кураторів, галеристів та науковців продемонструють багатство фотографії як соціального інструменту для відображення та комунікації у світі. Фотографія сприяє культурному взаєморозумінню та відсилає до соціальних механізмів дії.

Фото на обкладинці: Максим Дондюк, з серії «Wounded Landscapes», 2022