Фотоконкурс Future Photo Days б’є рекорди по кількості заявок та географії

1 березня міжнародний фестиваль Odesa Photo Days 2019 закінчив прийом заявок на конкурс для фотографів 15-17 років Future Photo Days. Цього року на участь подалися вдвічі більше людей, ніж минулого — отримано 120 заявок з 45 міст та сіл України. Широка географія, якість та кількість робіт свідчать про інтерес молодих українських авторів з різних регіонів до фотографії.

«На конкурс подалися підлітки з прифронтових зон і Закарпаття, з півдня та півночі України, майже з усіх регіонів. Дуже цікаво бачити, що їх хвилює і як вони це виражають за допомогою фотографії. Така активність з боку молодих авторів підтверджує необхідність проведення більшої кількості освітніх заходів у сфері візуального мистецтва», — коментує кураторка фестивалю Odesa Photo Days Катерина Радченко.

Фіналістів конкурсу Future Photo Days буде оголошено через тиждень. Їхні роботи будуть представлені на вечірньому фотопоказі в рамках основної програми фестивалю, де їх побачать професійні фотографи та куратори з різних країн. Минулого року три серії зацікавили наших іноземних колег, і роботи молодих фотографів були представлені на міжнародній фотовиставці Busan Photo Festival у Південній Кореї.

На фестивалі-2019 для підлітків запланований майстер-клас з фотографії. Детальна програма буде оголошена згодом, слідкуйте за новинами. Нагадуємо, що Odesa Photo Days 2019 відбудеться 17-21 квітня в Одесі.