Фотоконкурс для підлітків FUTURE PHOTO DAYS 2020

future photo days 2020

Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days продовжує підтримувати молоді таланти і втретє проводить Future Photo Days — всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією.

Минулого року ми отримали 120 заявок з 45 міст і містечок України! 13 найкращих серій показали на вечірньому фотопоказі в рамках основної програми Odesa Photo Days 2019. Кількість та якість заявок підштовхнула нас ввести додаткову номінацію «Один кадр» — 19 окремих фотографій молодих авторів також були продемонстровані міжнародній аудиторії. Потихеньку стає традицією співпраця з Busan Photo Festival: другий рік поспіль вибрані серії фіналістів підліткового конкурсу представлені під час фестивалю у Південній Кореї.

Серії фіналістів Future Photo Days 2020 так само будуть показані під час вечірніх фотопоказів одеського фотофестивалю, де їх побачать професійні фотографи та куратори з різних країн. Крім цього ми продовжуємо організовувати освітню програму для підлітків: під час Odesa Photo Days 2020, у партнерстві з лабораторією плівкової фотографії Fotovramke, ми проведемо майстер-класи для підлітків «Знімаємо на плівкову камеру». Фіналісти Future Photo Days 2020 можуть стати учасниками майстер-класу автоматично, якщо матимуть змогу бути присутніми в Одесі у дні освітньої програми. Просимо звернути увагу, що фестиваль не покриває витрати на дорогу, житло та харчування.

Умови участі:

  • вік учасників 15-17 років;
  • тема вільна;
  • приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2 фото);
  • приймається лише одна серія від одного автора;
  • фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон;
  • технічні вимоги до фотографій: формат JPG, 300 dpi, горизонтальні фотографії — 2000 px довга сторона, вертикальні — 1500 px довга сторона;
  • роботи можуть бути надіслані автором або батьками за згоди автора.

Заповнюйте анкету і відправляйте фотографії на пошту futurephotodays@gmail.com з темою листа «Future_2020_Прізвище_Ім’я_місто_вік» до 8 березня 2020.

*Серія робіт — це фотографії, які об’єднані спільною темою або історією. Підкреслити єдність робіт також можна формою, кольором або технічним виконанням. Фотографії можуть бути виконані в будь-якому жанрі (репортаж, студія, натюрморт тощо).

У випадку питань, пишіть нам — futurephotodays@gmail.com (вказуйте в темі листа — Future).

Важливо — батьки та дорослі, підтримайте, поширюйте та долучайтесь!

В оформленні візуального стилю використана робота Анастасії Старко за згодою авторки.