Гостьова програма Odesa Photo Days на Fotofestiwal Lodz 2023

Виставка «Перехідний стан» кураторки Катерини Радченко відбудеться у рамках Fotofestiwal Lodz у партнерстві з Odesa Photo Days Festival і є продовженням минулорічної співпраці між двома фестивалями. Відкриття відбудеться 16 червня о 19:00 в OFF Piotrkowska.

Виставка відображає соціально-політичні зміни та протестні рухи в Україні, Грузії, Ірані, Казахстані та Киргизстані за останні 30 років.

Художники: Валерій Милосердов, Максим Дондюк, Саша Курмаз, Ваджико Чачхіані, Гульнара Касмалієва, Муратбек Джумалієв, Тимур Нусімбеков, Шайло Джекшенбаєв, Ербоссин Мелдібеков, Хоссейн Фатемі та 10 анонімних фотографів агенції Middle East Images, Марія Матяшова, Дато Корідзе.

Дослідження фокусується на активізмі, зумовленому нерівномірним економічним розвитком; зростанням корупції та соціальної нерівності; незаконною зміною політичного керівництва та незаконним утриманням влади; диктатурою, цензурою та порушенням прав людини. Спільними рисами протестів у різних країнах є вимога політичних змін, боротьба з нерівністю, вимога свободи слова та демократії.

Приклади п’яти країн демонструють різну динаміку та процеси, які відбуваються в суспільстві. Це дає можливість проводити паралелі та розуміти соціально-політичну ситуацію в глобальному контексті. Водночас протести в цих країнах мають такі спільні риси: зростання громадських рухів та політичної свідомості; переоцінка державотворчої ролі суспільства; насильство з боку держави та радикальна протидія розвитку нових громадянських свобод.

18 червня о 16:00 Катерина Радченко проведе екскурсію англійською мовою.

Виставка «Перехідний стан»
17-25.06.2023
Локація:
OFF Piotrkowska, Лодзь, вул. Пьотрковська, 138/140

ВІДКРИТТЯ

16.06, 19:00

РОЗКЛАД РОБОТИ

Пт – Нед 12:00 – 20:00

Пн – Чт 15:00 – 20:00

Детальніше

В анонсі використана фотографія Шайло Джекшенбаєва з серії «Перебудова».