Оголошення журі міжнародного конкурсу

16 грудня завершився прийом заявок міжнародного фотоконкурсу на участь у головній експозиції Odesa Photo Days 2019 «Точка зору». Ми раді оголосити журі, яке буде обирати остаточний склад учасників виставки.

Тііна Раухала, головний куратор Фінського Музею фотографії, Ґельсинки

Фінський музей фотографії — один з найважливіших та найстаріших музеїв фотографії в Європі. За допомогою виставок, управління коллекцією та досліджень музей прагне сприяти розвиткові фотомистецтва та культури у Фінляндії. Раухала працює куратором у музеї з 2008 року. Музейні експозиції демонструють фінську та міжнародну сучасну фотографію, а також різноманітну історію ремесла. Разом з головними виставками у музеї Раухала відповідальна за галерейну програму молодих фотографів. Також Раухала є співзасновницею Фестивалю політичної фотографії, який досліджує вплив фотографії та намагається визначити, що означає слово «політична» у сучасних фотографічних практиках.

Алніс Стакле, латвійський фотограф, член правління Riga Photomonth і доцент кафедри комунікаційних студій у Ризькому університеті імені Страдіня

Отримав науковий ступінь доктора філософії у галузі мистецької освіти в Університеті Даугаупілса. З 1998 року його роботи демонструвалися на індивідуальних та групових виставках у Латвійському музеї фотографії, Латвійському національному художньому музеї, галереї сучасного мистецтва Оксфорда, арт-центрі «Винзавод» у Москві, Національному художньому музеї у Буенос-Айресі, центрі художнього мистецтва Bozar у Брюсселі. Також роботи Стакле зберігаються у приватних та публічних колекціях, друкувалися у British Journal of Photography, Wired, Camera Austria, EYEMAZING, IMAGO, OjodePez, Archivo, Leica Fotografie International тощо.

Майя Аннер, незалежний куратор з Тель-Авіву, головний куратор міжнародного фотофестивалю PHOTO IS:RAEL

Працювала арт-менеджером у British Council Tel-Aviv, куратором та арт-директором в ArtLink, у Музеї мистецтв Тель-Авіва та у департаменті фотографії в музеї сучасного мистецтва. Майя є магістром з історії мистецтва, а також має диплом з кураторських та музейних студій Університету Тель-Авіву. Часто входить до складу журі різних фотоконкурсів, з останнього — Photo Lucida та Fresh Paint Contemporary Art Fair.

Список учасників головної експозиції «Точка зору» буде опублікований на сайті після 28 січня. Всі учасники отримають лист з результатами. Нагадуємо, що фестиваль Odesa Photo Days 2019 відбудеться з 17 по 21 квітня.