Виставка «Покоління стійкості» у Hangar Photo Art Center, Брюссель

Виставка «Покоління стійкості – 22 українських фотографи» експонується до 23 березня 2024 року в Hangar Photo Art Center, Брюссель, Бельгія.

Виставка показує виклики, з якими стикаються кілька поколінь українських фотографів та фотографок, від Харківської Школи Фотографії до сучасних художників і молодих авторів, що займаються фотографією.

«Історія України — це боротьба за майбутнє, яка триває крізь покоління. Тут фотографія та мистецтво стають одним з основних методів фіксації та архівування змін, а також одним із способів боротьби у війні та опору колоніальній політиці», — каже Катерина Радченко, кураторка виставки.

Шість молодих художників та художниць, представлених на виставці, є учасниками менторської онлайн-програми з фотографічного сторітелінгу, яка була організована міжнародним фестивалем сучасної фотографії Odesa Photo Days за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) восени 2022 року.

Повний список авторів та авторок: Валентина Білоусова, Сергій Солонський, Сергій та Віктор Кочетови, Євген Павлов, Олександр Супрун, Олександр Чекменьов, Борис Михайлов, Олена Субач, Михайло Палінчак, Ігор Єфімов, Дар’я Свертілова, Оля Коваль, Владислав Краснощок, Ліза Букрєєва, Максим Дондюк, Саша Курмаз, Тім Мельников, Володимир Матейчук, Володимир Шапіро, Анастасія Баклажко, Христина Новикова, Діана Данилюк.

Співкуратори «Поколіннь стійкості» — команда Hangar Photo Art Center та Катерина Радченко у співпраці з Музеєм Харківської Школи Фотографії (MOKSOP). Ця виставка є частиною 8-го фестивалю PhotoBrussels.

 

ДАТИ

26 січня – 23 березня 2024 року

МІСЦЕ

Hangar Photo Art Center
18 Place du Châtelain,
1050 Брюссель

РОЗКЛАД РОБОТИ

Вівторок – субота, 12:00 – 18:00

Квитки на сайті Hangar.

 

Фото на постері: Дар’я Свертілова, з серії «Незворотні зміни» (2022-2023).