Портфоліо-рев’ю: онлайн-частина Odesa Photo Days Festival 2021

Спільно з Баварським Домом Одеса та за підтримки Goethe-Institut в Україні міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 проведе спеціальну освітню програму онлайн — з 15 по 17 червня відбудеться серія портфоліо-рев’ю з німецькими кураторками.

Портфоліо-рев’ю — це надзвичайна можливість отримати професійний аналіз своїх робіт від міжнародних кураторів і закласти підвалини майбутньої співпраці. У ситуації, коли міжнародна мобільність залишається обмеженою, це рідкісна та цінна нагода в обхід кордонів поспілкуватися з визнаними фахівцями та отримати від них конструктивний відгук.

Рев’юерки:

Тіна Шелхорн — директорка та кураторка галереї Lichtblick, кураторка фестивалю Kolga Tbilisi Photo у Грузії. Членкиня журі міжнародних фестивалей та конкурсів, проводить портфоліо-рев’ю та співпрацює з фестивалями в Арлі, Парижі, Лодзі, Сан-Паулу, Сеулі, Шанхаї та іншими.

Галерея Lichtblick, заснована в 1986 році, є некомерційною організацією сучасної фотографії. За останні 35 років у ній відбулося понад 300 виставок, присвячених фотографії, у співпраці з Вольфангом Цурборном.

 

Катаріна Муратіді — художня керівниця f³ – freiraum für fotografie — вільного простору фотографії в Берліні. На майданчику проходять виставки міжнародної авторської фотографії у серці берлінського Кройцберга. На своїй посаді вона планує, курує та реалізує фотовиставки та проєкти у власному просторі, а також співпрацює з відомими установами мистецтва та культури на національному та міжнародному рівні.

На додаток до виставок, f³ – freiraum für fotografie регулярно організовує зустрічі з фотографами, дискусії та семінари. Катаріна Муратіді була у складі численних національних та міжнародних журі, серед яких Swiss Photo Award, Lumix Photo Award, Robert Capa Photography Grand Prize Hungary, Kunstpreis Fotografie Lotto Brandenburg.

ВАЖЛИВО: робоча мова події англійська. Тривалість одного рев’ю 25 хвилин.

Для реєстрації на онлайн портфоліо-рев’ю необхідно: 

  • заповнити анкету за посиланням,
  • надіслати роботи, які плануєте розглянути з рев’юером на пошту thephotodays@gmail.com (один PDF вагою не більше 5 Мб),
  • сплатити організаційний внесок 650 гривень за розмову з одним рев’юером. Реквізити для здійснення оплати ви отримаєте після заповнення анкети.

Реєстрація триватиме до 13 червня 2021 року 23:59. 

Фото: Макс Фіногеєв з портфоліо-рев’ю на Odesa Photo Days Festival 2018.