Ранкова кава з учасниками та гостями Odesa Photo Days

Це новий формат для нашого фестивалю, тому будемо експериментувати разом. Ідея ранкової кави – неформальне спілкування, можливість розпочати день з отримання корисної інформації, але водночас поєднати з цікавою розмовою. Фестивальний ранок починається о 12:00.

 

Розклад зустрічей:

 

18 квітня о 12:00

Зустріч з учасниками головної експозиції «Точка Зору»

 Поговоримо про авторські проекти — нові та ті, що представлені в Одесі. Список гостей уточнюється. Вже підтвердили свою участь Арімаса Фукукава (Франція), Володимир Шипотильников та Анна Пилипюк (Україна).

Місце зустрічі – Impact Hub Odessa  (вул. Грецька, 1а, зал Мадрид, другий поверх)

 

19 квітня о 12:00

Зустріч з Нуно Ріку Сальгадо, директором та засновником європейської фотоплатформи Parallel.

ПАРАЛЕЛЬ — європейська фотографічна платформа, яка об’єднує творчі європейські організації, які прагнуть сприяти міжкультурному обміну та наставництву з метою встановлення нових стандартів у сучасній фотографії. Вона спрямована на створення і впровадження нової та загальноєвропейської виставкової платформи для демонстрації нових творців, впровадження нової та відповідної фотографічної роботи в європейському мистецькому контексті та просування нової орієнтації на відносини між творцями, галеристами та громадськістю.

Проект має на меті усунути штучні кордони між митцями та кураторами, щоб створити підстави для виховання нових ідей та нових форм художньої співпраці у процесі, який сприяє синергії та взаємному збагаченню.

Під час зустрічі Нуно розкаже про ідею заснування платформи, головні цілі та напрямки розвитку. Про те як можна до неї долучитись та вже отримані результати.

 Місце зустрічі – Простір 4City (вул. Канатна, 27/1)

 

20 квітня о 12:00

Зустріч з учасниками виставки «Транзит» —  фотографом Олександром Чекменьовим, кураторкою Олександрою Осадчою

Олександр Чекменьов – документальний фотограф, автор проектів «Донбас» та «Паспорт». Народився та провів молодість в Луганську. Олександр знімав навколишній побут, працю шахтарів та вулиці міста. Його світлини дають унікальний інсайдерський погляд на життя Луганської та Донецької областей в 90-х роках.

Олександра Осадча – кураторка та дослідниця Музею Харківської школи фотографії.

Місце зустрічі — Простір 4City (вул. Канатна, 27/1)

 

Приходьте раніше, щоб зайняти місце та замовити каву. Гарного всім ранку!

 

Фото на обкладинці — Олег Сіньков.