Головна експозиція відправляється в тур по Україні

З 17 по 21 квітня вп’яте відбувся міжнародний фестиваль Odesa Photo Days — подія, яка щороку збирає в Одесі фотографів, кураторів та любителів фотографії. Головна виставка «Точка зору» демонструвалася в Музеї західного та східного мистецтва до 12 травня. Вже за традицією після експонування в Одесі відправляється в тур по Україні для того, щоб ще більше людей побачили сучасні фотопроекти авторів з різних країн. Перше місто, яке приймає виставку цього року — Хмельницький.

18 травня о 18:00 в арт-центрі MASLO (Старокостянтинівське шосе, 20/3) відкривається виставка «Точка зору» міжнародного фестивалю Odesa Photo Days 2019.

Головна виставка формувалась за допомогою відкритого конкурсу, на який прийшло 192 заявки з 27 країн. Фінальний відбір проектів здійснило міжнародне журі у складі: Тііна Раухала (Фінляндія), Алніс Стакле (Латвія), Майя Аннер (Ізраїль). Учасниками експозиції стали 11 серій таких авторів:

Мігель Бруш, Німеччина
Майкл Даннер, Німеччина
Марко Кастеллі, Італія
Vaste Programme (Леонардо Магреллі, Алессандро Тіні, Джулія Вінья), Італія
Фернандо Монт’єль Клінт, Мексика
Михайло Палінчак, Україна
Карлос Парі, Іспанія/Венесуела
Володимир Шипотильніков і Анна Пилипюк, Україна
Емі Френд, Канада
Арімаса Фукукава, Франція
Йоргос Ятроманолакіс, Греція

Виставка «Точка зору» — це сукупність авторських поглядів на багатогранність світу та безліч шляхів розуміння реальності. У Хмельницькому експонуватимуться усі 11 серій.

Проект відбувається за підтримки арт-центру Maslo та програми Culture Bridges.

Виставка працюватиме з 18 травня по 9 червня за адресою:
Хмельницький, Старокостянтинівське шосе, 20/3.

Фото на обкладинці — Олег Сіньков на Ricoh GR II з відкриття Odesa Photo Days 2019.