Сувенір з Одеси з грузинським акцентом

Кожна сумка має неповторне зображення, тож подібної не буде ні в кого! Матеріалом для них стали банери, на яких була надрукована фотовиставка грузинської авторки Натели Грігалашвілі «Грузинське село».

Виставка з 18 чорно-білих портретів розміщувалася просто неба в Одесі під час фестивалю Odesa//Batumi Photo Days 2016. Після цього роботи виставлялися ще у декількох містах, у тому числі у Львові. Коли банери втратили зовнішній вигляд, необхідний для експонування, ми вирішили надати їм друге життя і пошили з них сумки.

Натела Грігалашвілі знімала своє рідне село Тагуеті протягом 15 років, документуючи життя друзів, сусідів і родичів. Вона знімала портрети, обряди, щоденний побут та роботу людей з сільської місцевості. Про проект писали на сторінках The New York Times, Lens Culture, Roads & Kingdoms. Натела Грігалашвілі відома не тільки як автор тонких психологічних фотопроектів, а і як перша жінка-фоторепортер у Грузії. Учасниця персональних і групових виставок у Грузії, Австрії, США, Швеції.

Кількість сумок обмежена: всього 30 штук на продаж.

Вартість однієї сумки — 500 гривень.

Сумки можна буде придбати в Одесі під час фестивалю Odesa Photo Days 2018.