Майстер-клас з арт-фотографії для підлітків

19 та 20 квітня в рамках фотофестивалю Odesa Photo Days 2019 український фотограф Сергій Мельниченко проведе майстер-клас для підлітків 13 – 17 років «Арт-фотографія. Концептуальний портрет».

Учасники інтенсиву дізнаються як створити фотопроект, де знайти ідею та натхнення та як просувати власний проект після завершення роботи над ним за допомогою фотокниг, конкурсів, ярмарків та фестивалів. Ці знання дозволять розпочати свій шлях в арт-фотографії якомога раніше і допоможуть уникнути найпоширеніших помилок.

ПРОГРАМА МАЙСТЕР-КЛАСУ

День 1
10:00 – 13:00

Вступ.
Знайомство з учасниками курсу, презентація робіт учасників.

1. Теорія створення усвідомленого фотопроекту
Огляд актуальних фотопроектів українських та іноземних авторів, розгляд їхніх ідей.

2. (не)важливість професійної камери як інструмента.

3. Фотокнига як арт-об’єкт.

4. Сам собі менеджер
Огляд культових фотоконкурсів, ярмарків, фестивалей та їх роль у сучасному світі.
Діалог як самопросування.
Як продати фотографію за 1000 євро?

День 2
10:00 – 13:00

1. Практична частина, зйомка на вулиці.
2. Розбір зроблених робіт.

Заповнюйте анкету та надсилайте приклади своїх робіт з темою «Прізвище_ім’я_Майстер-клас» до 7 квітня (включно) на futurephotodays@gmail.com. Результати відбору будуть оголошені 9 квітня. Кількість учасників майстер-класу обмежена.

Участь безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування кожен учасник покриває самостійно.

Майстер-клас з арт-фотографії для підлітків разом з фотопоказом фіналістів конкурсу Future Photo Days 2019 відбуваються у рамках освітньої програми для молодих авторів від Odesa Photo Days.

Сергій Мельниченко народився в Миколаєві, Україна. Член УФА — Українська фотографічна альтернатива. Засновник і куратор колективу MYPH (Молоді фотографи Миколаєва). Прийшов у фотографію в 2009 році і протягом 10 років брав участь у більш ніж 100 сольних і групових виставках по всьому світу. Переможець українських та міжнародних конкурсів, у тому числі один з 10 фіналістів секції Showoff протягом місяця фотографії у Кракові 2013, фіналіст Премії Арт-Центру Пінчука 2015 року. Премія Leica Oskar Barnack Newcomer 2017. Учасник Paris Photo 2017 та VOLTA14 в рамках Art Basel 2018, учасник головної виставки «Вхід заборонено» на Odesa Photo Days 2018.