Фотографії українських підлітків демонструють у Південній Кореї

У квітні 2018 року вперше фестиваль Odesa Photo Days запровадив конкурс для підлітків — Future Photo Days. Його ідея полягає у тому, щоб підтримати молодь в їх цікавості до фотомистецтва та показати найцікавіші серії під час фестивалю в Одесі. Цього року було відібрано 14 авторів, чиї роботи були показані на вечірньому фотопоказі під час Odesa Photo Days. Фотографії деяких молодих авторів були опубліковані на офіційній сторінці фестивалю в Instagram.

Одним з головних результатів першого конкурсу Future Photo Days стало те, що роботами молодих фотографів зацікавились куратори з Південної Кореї. Вони відібрали трьох авторів для показу їхніх серій на виставці під час фестивалю Busan International Photo Festival, який проходить саме зараз у місті Пусан. Україну там представляють: Крамарець Софія, 17 років (Запоріжжя), Фастовець Анастасія, 13 років (Миколаїв) та Шуминский Болеслав, 16 років (Київ). Наша команда щиро рада за молодих авторів і бажає їм подальшого успіху!


Виставка в Пусані триватиме до 2 вересня 2018.

Не пропустіть можливість професійного розвитку з нами — слідкуйте за анонсами наступного конкурсу Future Photo Days 2019.