Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days змінює дати

У зв’язку із важкою епідемситуацією в Україні ми вирішили змінити дати проведення фестивалю. Odesa Photo Days Festival відбудеться 21-23 травня 2021 року в Одесі.

Ми сподіваємося, що за місяць ситуація стабілізується, а рівень захворюваності зменшиться, і наші гості зможуть безпечно відвідати фестиваль.

Усі виставки відкриються у квітні-травні, одразу після послаблення карантину в Одесі. Про початок їхньої роботи ми повідомимо згодом. 

Вперше під час Odesa Photo Days відбуватимуться фінісажі виставок, а не відкриття — адаптуємося до ситуації та експериментуємо разом. Усі інші заплановані події відбудуться 21-23 травня просто неба або у великих приміщеннях з дотриманням карантинних вимог.

Оновлена програма буде опублікована наступного тижня.  

Слідкуйте за новинами, бронюйте квитки до Одеси та бережіть одне одного.

Нагадаємо, що цьогорічна тема Odesa Photo Days Festival — «Ламаючи стіну». 

Головна виставка «Хто поруч з тобою» була сформована минулоріч та експонуватиметься у Музеї сучасного мистецтва Одеси. У ній беруть участь 10 авторів з 7 країн, зокрема троє — з України. Повний список учасників та міжнародне журі відкритого конкурсу опубліковані на сайті Odesa Photo Days.

До програми 2021 року також перейшла виставка «Переосмислюючи архів» міжнародної дослідницької платформи PH Room в Одеському муніципальному музеї приватних колекцій Блещунова. У галереї Invogue Art експонуватиметься кураторський проєкт Даріуса Вайчекаускаса «Втрачений час» (Литва). У рамках Odesa Photo Days Festival 2021 також планується відкрити ще дві виставки, серед них — у публічному просторі міста.

Під час вечірніх фотопоказів, крім кураторських підбірок від міжнародних партнерів, будуть представлені результати двох всеукраїнських фотоконкурсів — четвертого опен колу для підлітків Future Photo Days, а також вперше оголошеного Female Ukrainian Photography.