text block image

Інтро від засновниці та директорки Фестивалю Катерини Радченко

Міжнародний фестиваль Odesa//Batumi Photo Days заснований в 2015 році як рефлексія на соціополітичні події в Україні.  Незважаючи на економічні труднощі, фестиваль щороку відбувався в двох містах – в Одесі, Україна (квітень) та в Батумі, Грузія (вересень).

Фестиваль є некомерційною платформою для фотографів та всіх, хто цікавиться цим медіа. За три роки, зусиллями нашої команди, волонтерів та фотографів, фестиваль Odesa//Batumi Photo Days став відомим в різних куточках світу, з’явився на міжнародній мапі фотоподій та втілив в життя низку спеціальних проектів, як в Україні, так і за кордоном.

Щороку фестиваль Odesa//Batumi Photo Days опиняється на межі закриття,  через брак фінансування. Але впевнено заявляємо, ми будемо існувати доки маємо підтримку друзів, фотографів та всіх вас, хто вірить та підтримує!

З 2018 року фестивалі в двох країнах розпочнуть власну історію вже окремо. Протягом трьох років ми партнерськи підтримували один одного для створення якісного продукту. Наприкінці 2017 року в кожному з міст сформувались талановиті, самодостатні команди, які будуть розробляти спеціальні формати та програму, актуальну саме для їх країн.

Наша співпраця з Contemporary Art Space Batumi не припиняється, ми продовжуємо розробляти спільні проекти. Зокрема, продовжимо презентацію грузинського контексту в Україні та навпаки.

Ми не відмовляємось від ідеї проведення фестивалю в містах- тандемах, а лише беремо паузу для актуалізації українського контексту.

Тож, прошу вітати — Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days. 25-29 квітня 2018 року, Одеса.