Продовжується тур головної виставки Україною

Головна експозиція міжнародного фотофестивалю Odesa Photo Days 2019 продовжує всеукраїнській тур. Після Хмельницього (галерея Maslo) виставка «Точка зору» демонструватиметься у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. Урочисте відкриття виставки — 8 серпня о 16:00.

Нагадаємо, що виставка формувалася за допомогою відкритого конкурсу, на який прийшло 192 заявки з 27 країн. Фінальний відбір проєктів здійснило міжнародне журі у складі: Тііна Раухала (Фінляндія), Алніс Стакле (Латвія), Мая Аннер (Ізраїль).

Учасниками головної експозиції стали 11 серій таких авторів:
Мігель Бруш, Німеччина
Майкл Даннер, Німеччина
Марко Кастеллі, Італія
Vaste Programme (Леонардо Магреллі, Алессандро Тіні, Джулія Вінья), Італія
Фернандо Монт’єль Клінт, Мексика
Михайло Палінчак, Україна
Карлос Парі, Іспанія / Венесуела
Володимир Шипотильніков і Анна Пилипюк, Україна
Емі Френд, Канада
Арімаса Фукукава, Франція
Йоргос Ятроманолакіс, Греція

Експозиція являє собою сукупність авторських поглядів на багатогранність світу та безліч шляхів розуміння реальності. За своєю природою фотографія не є документом, проте кожне окреме зображення має документальну цінність. І вона не обов’язково є зафіксованою та абсолютною у сприйнятті.

Odesa Photo Days — подія, яка щороку збирає в Одесі фотографів, кураторів та любителів фотографії. І вже за традицією головна виставка фестивалю після експонування в Одесі відправляється в тур по Україні для того, щоб ще більше людей побачили сучасні фотопроєкти авторів з різних країн.

Проєкт реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейским Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні упартнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Організатор Odesa Photo Days — громадська організація «Мистецькі мандри».

Виставка «Точка зору» у Запоріжжі триватиме до 14 вересня
Запорізький обласний краєзнавчий музей
вул. Троїцька, 29

Фото — Павло Романюк для галереї Maslo.