У Словаччині запустився проект «Фотографія для України»

Під егідою словацького онлайн-журналу Dokument (архів словацької фотографії) у співпраці з міжнародним фестивалем сучасної фотографії Odesa Photo Days стартував проект «Фотографія для України». Проект спрямований на підтримку фотографів, художників та культурної сцени України. Більше 30 художників зі Словаччини та України взяли участь і надали свої фотографії на продаж.

Придбати роботи можна на сайті Dokument Magazin протягом трьох тижнів (з 10.04. до 01.05.2022). Рекомендована мінімальна ціна однієї фотографії становить 69 євро. Вітаються більші внески, проте остаточне рішення залишається за вами. Усі зібрані кошти будуть передані на допомогу українській фотографії, завдяки партнерам проекту SYNCHRONIX та Bright, які профінансували друк фотографій.

Згодом на продаж буде додано більше робіт. Усі зібрані кошти будуть передані на підтримку України. Частина коштів буде передана через партнерську організацію (ГО «Мистецькі мандри», організатор Odesa Photo Days) гуманітарній організації «Харків з тобою», частина буде спрямована на безпосередню допомогу сім’ям українських митців, які найбільше постраждали від звірств війни.

Якщо ви візуальний художник, який працює у галузі фотографії, і вам подобається проект «Фотографія для України», будь ласка, підтримайте його своїми роботами. Зв’яжіться з організаторами електронною поштою fotografiapreukrajinu@gmail.com, і вони надішлють вам інформацію, необхідну для співпраці.

Організатор:

DKMNT o.z., www.dokumentmagazin.sk

instagram and facebook.

Головні партнери проекту:

SYNCHRONIX, a.s., Bright, s.r.o.

Партнери проекту:

Odesa Photo Days, HÁJOVŇA /cultural and tourist centre/, Slovak Press Photo, Academy of Fine Arts, Medium Gallery.

Медіапартнери:

Denník N, .tyždeň.

Під парасолькою проекту «Фотографія для України» Dokument Magazin та Odesa Photo Days також готують інші заходи щодо популяризації української фотографічної культури, зокрема виставки українських художників.

****

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Відтоді Катерина Радченко та команда Odesa Photo Days наполегливо працюють над поширенням інформації про те, що відбувається в Україні, та підтримкою українських фотографів. Восьмий фестиваль мав відбутися в Одесі 19-22 травня 2022 року, але провести фестиваль під час війни неможливо. Ми продовжуємо працювати на міжнародній арені, щоб підтримати Україну. Більше новин — на офіційних сторінках фестивалю в Instagram та Facebook.