Екологічна співпраця Odesa Photo Days та бренду Domanof

Фотофестиваль Odesa Photo Days продовжує реалізовувати ідеї вторинної переробки матеріалів, що лишаються після експозицій і не придатні до подальшої виставкової діяльності. Минулого року ми робили еко-сумки з робіт грузинської фотографки Натели Григалашвілі. Цього року народилася колаборація з модним брендом Domanof, який створив з банерної тканини міні-колекцію.

Арт-колекція отримала назву Dump, що в перекладі з англійської означає «сміттєзвалище». Вона складається з 6 елементів одягу, що виготовлені з банерної тканини, на якій були надруковані фотографії корейського фотографа Хейіль Квона. Його виставка «Простір після спектаклю» була частиною паралельної програми фестивалю Odesa Photo Days 2018.

Співавтором ідеї став фотограф, екологіст та представник команди Odesa Photo Days Максим Фіногеєв, який і запропонував Дмитру Доманову створити з відпрацьованого матеріалу одяг.

Дизайнер радо погодився на пропозицію від Odesa Photo Days: «Мене хвилює бездумне споживання, що приносить шкоду планеті і знищує величну природу. Зараз модні бренди по всьому світу задумуються про такі речі і стають більш дружніми до навколишнього середовища. Усі ці теми відображені у нашій новій колекції, яку ми представимо у вигляді презентації».

Презентація колекції Dump відбудеться у рамках Ukrainian Fashion Week
3 лютого 2019 о 18:30
Київ, «Мистецький арсенал», art space 2
вул. Лаврська, 12-14
Вхід вільний