Фестиваль Odesa Photo Days іде в онлайн

odesa photo days 2020

Ми вже оголосили результати двох відкритих конкурсів і більшу частину програми, яку готували для Odesa Photo Days 2020. Тепер розповідаємо про те, як змінилися наші плани через пандемію та жорсткий карантин, запроваджений на території України та деяких інших країн Європи на невизначений термін.

На жаль, ми не можемо повністю перенести фестиваль на інші дати через непередбачуваність ситуації та складну логістику усіх учасників і локацій.

Тому частину подій ми проведемо онлайн 23-26 квітня 2020 року. Провідні європейські куратори та фотографи прочитають лекції про те, як змінюється фотографія в умовах епідемії та закриття кордонів. Також ми покажемо онлайн два фотопокази — фіналістів всеукраїнського конкурсу Future Photo Days 2020 та учасників довгого списку міжнародного open call.

Вже традиційно до програми фотопоказів входить слайд-шоу фіналістів всеукраїнського конкурсу Future Photo Days. Цього року це будуть 18 серій, знятих підлітками у різних куточках України.

Цьогоріч ми також вирішили презентувати деяків авторів із довгого списку міжнародного open call «Хто поруч з тобою». Перед міжнародним журі стояв складний вибір, і деякі серії недобрали буквально один-два бали до фінального експонування в рамках головної експозиції фестивалю. Ми вважаємо важливим показати 11 таких проектів у форматі фотопоказу.

Решту фотопоказів, які спеціально для Odesa Photo Days підготували наші партнери з усього світу, ми вимушені перенести на наступний рік. З хороших новин — наступного року фестиваль таки буде.

Усі виставки — головна експозиція «Хто поруч з тобою», ретроспектива литовської фотографії «Чорний снігопад», виставковий проект «Нотатки про простір» та виставка «Переосмислення архіву» — будуть проведені протягом року, як тільки буде така можливість. Ми вдячні нашим партнерським локаціям та міжнародним партнерам за підтримку і розуміння.

Детальний розклад онлайн-подій ми оголосимо наступного тижня, а нові дати виставок — трохи згодом. Слідкуйте за новинами та будьте здорові!