Подача заявок на портфоліо-рев’ю
Реєструйтеся до одного, двох або максимум трьох рев’юерів, чия думка для вас важлива. Після підтвердження фестивалем вашої участі оплатіть організаційний внесок — 100 гривень за одне рев’ю. Приходьте у призначений час, показуйте свої фотографії та отримуйте конструктивний відгук від професіоналів. Регламент роботи: 20 хвилин розмови з одним рев’юером тет-а-тет. Можливо, це стане першим кроком для подальшої співпраці.
Реєстрація відкривається 13 квітня о 09:00 (за київським часом) і триватиме до того моменту, поки всі рев’юери не будуть зайняті.
Портфоліо-рев’ю відбудеться 29 квітня у першій половині дня. Оргвнесок має бути перерахований на карту 5168 7555 2177 0517 протягом двох днів з часу сповіщення про участь, інакше ваше місце буде віддано наступним учасникам.
У цьому році раді представити вам шість рев’юерів:
1.Сюзанна Гамауф (Австрія) має багаторічний досвід кураторства і оцінювання міжнародних фотоподій в Австрії та інших країнах, сфера її інтересів — арт-фотографія у різних проявах, молоді таланти для експонування у віденський фотогалерії.
2.Панагіотіс Папутсіс (Греція) вивчав бізнес-адміністрування в Технологічному інституті міста Серрес. Заснував і очолив міжнародний фестиваль Photometria Photography. Як фотограф та менеджер культури, він організував численні культурні заходи та фотовиставки в Європі, був запрошений для перегляду портфоліо на кількох європейських фестивалях фотографії.
3.Тігран Амірян (Вірменія) — незалежний куратор, дослідник сучасної культури, кандидат філологічних наук. Близько 10 років вивчає наратив колективної та персональної пам’яті в сучасній культурі. У 2015-2016 роках Тігран розробив та представив курс лекцій на різних академічних і арт-подіях у Марокко, Вірменії, Грузії, Україні та Росії.
4.Ілля Жекалов (Україна) — креативний директор та керуючий партнер арт-видавництва RED ZET. Видавець, куратор, експерт з питань сучасного мистецтва. Учасник незалежної групи української фотографії UPHA. Основний напрямок діяльності — промоція української фотографії як повноцінної та самостійної складової сучасного мистецтва. Постійно бере участь у підготовці та проведенні міжнародних виставок в Україні та Німеччині. Співпрацює з галереями, арт-книгарнями Німеччини, Франції, США.
5.Михайло Палінчак та Тарас Бичко (Україна), фотографи і модератори групи «Українська вулична фотографія». Михайло Палінчак знімає з 2008 року. Офіційний фотограф Президента України. Фіналіст 157-ї виставки Royal Photographic Society (UK, 2014), фотоконкурсу газети «День» (UA, 2016), багаторазовий переможець і фіналіст всеукраїнського конкурсу «Фотограф року» у різних номінаціях. Тарас Бичко працює у жанрі документальної та вуличної фотографії. Увійшов до списку фіналістів Miami Street Photography Festival 2017. Фотографія Тараса Бичка увійшла в книгу 100 Great Street Photographs, видану у Лондоні 2017 року. В 2016 році він організував групу 380 Collective, діяльність якої полягає в популяризації української вуличної фотографії. Працюватимуть у парі, внесок як за одне рев’ю.
6.Ігор Манко (Україна) — фотограф, головний куратор порталу VASA Exhibitions Був куратором таких проектів як «Харківська школа фотографії: від радянської цензури до нової естетики», «Крим: Нічия земля», Олександр Чекменьов «Донбас», Дмитро Купріян «Коли закінчиться війна».
Фото – Михаил Палинчак
Зверніть увагу на наступни події
Презентація сучасних фотопроектів у форматі «Відкритий мікрофон»
Відкрите портфоліо рев’ю з куратором Сюзанною Гамауф (Австрія)