Odesa Photo Days бере участь у Двосторонньому році культури Австрія-Україна

22 лютого у Києві Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія пані Герміне Поппеллер, начальник Управління публічної дипломатії МЗС України Сергій Устименко, генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко та директор Австрійського культурного форуму в Києві д-р Ульф Хаусбрандт відкрили Двосторонній рік культури Австрія-Україна. До широкої програми заходів у тому числі увійшли декілька подій під егідою міжнародного фотофестивалю Odesa Photo Days.

Участь у Двосторонньому році культури є логічним продовженням дворічної співпраці фестивалю з Австрійським культурним форумом. «Пріоритетом нашої діяльності є популяризація української фотографії та України через фотографію, тому нам важливо будувати мости з міжнародними інституціями, подіями та авторами. І фестиваль є міжнародною платформою для обміну досвідом, контактами та знаннями», — пояснює Катерина Радченко, директорка та кураторка фестивалю Odesa Photo Days.

У партнерстві з Українським інститутом й Австрійським культурним форумом Odesa Photo Days організовує низку подій в Австрії та Україні.

У рамках місяця фотографії Foto Wien, який стартує 20 березня у Відні, відбудеться презентація молодої української фотографії «Focus on Ukraine» під кураторством Катерини Радченко. На презентації будуть представлені українські автори: В’ячеслав Поляков, Олена Субач, Юлія Червінська, Назар Фурик, Дмитро Толкачов, Ярослав Солоп, Сергій Мельніченко, Роман Бордун, Ігор Гора, Тарас Бичко, Ігор Єфімов та інші. Контрапунктом до цієї події стане лекція фотографа й куратора Ігоря Манко про Харківську школу фотографії. Під час Foto Wien Катерина Радченко також проведе портфоліо-рев’ю.

У рамках Odesa Photo Days 2019 з 17 по 21 квітня в Одесі планується портфоліо-рев’ю від кураторки фестивалю Foto Wien Софі Хаслінгер, презентація австрійського фотографа українського походження Олени Невкритої та лекція кураторки Fotogalerie Wien Сюзанни Гамауф.

Для пошуку публікацій про Двосторонній Рік культури Австрія-Україна 2019 у соціальних мережах відслідковуйте хештег #AustriaUkraine2019.

Автор фотографії на обкладинці — Юлія Червінська