Вечірка та фотопоказ у Пасажі

Фестиваль Odesa Photo Days не лише про фотографію, але і про дослідження власного міста, про імплементацію фотоісторій з різних країн в публічні місця Одеси, про історію та сучасність, про побудову мостів між різними культурами. Саме тому щороку фестиваль проводить виставки та зустрічі у найнеочікуваніших місцях. Цього року ми запрошуємо вас відвідати вечірній показ та фотовечірку в Пасажі.

Пасаж був побудований в 1898-1899 роках за новітніми стандартами того часу. Він став не лише важливим архітектурним об’єктом міста, але й символом таких нових технологій як світло, паровий обігрів, ліфт та телефонний зв’язок. Символічно показати сучасну фотографію саме в приміщенні цього будинку і таким чином підтримати високі стандарти, закладені командою архітекторів в XIX столітті — Левом Влодеком та Товієм Фішелем.

19 квітня о 20:00 в Пасажі відбудеться показ фотографій сучасних українських авторів, об’єднаних в кураторський проект «So Sweet Ukraine» та спеціальна підбірка фотографій від італійського журналу PHROOM. Показ відбудеться під музичний супровід. Після показу – вечірка та спілкування з учасниками фестивалю.

Запрошуємо одеситів та гостей міста поринути у фотоатмосферу та разом побудувати мости між епохами та історіями.

Важливо: стільці в Пасажі не передбачені, просимо з собою брати каремати. Тривалість показу — 40 хвилин. Вхід вільний.

Фото на обкладинці — Odesa Photo Days 2018 by Максим Фіногеєв.