Вечірні фотопокази на Odesa Photo Days 2021

Budapest Odesa Photo Days

Вечірні фотопокази є невід’ємною складовою Odesa Photo Days: теплі вечори та можливість побачити сучасну фотографію з усіх куточків світу під музичний супровід. Чарівне занурення в атмосферу та мандри до різних країн, не виїжджаючи за межі Одеси.

21-23 травня, під час Odesa Photo Days 2021, на одному з фотопоказів ми традиційно покажемо підбірку фіналістів цьогорічного всеукраїнського конкурсу для підлітків Future Photo Days. На фестивалі також відбудуться вечір німецької фотографії та показ жіночої фотографії з України та Великої Британії.

До того ж у програмі вечірніх фотопоказів демонструватимуться підбірки з Уругваю, Швейцарії, Угорщини та Ірландії завдяки партнерству з такими інституціями:

Центр Фотографії Монтевідео (Centro de Fotografía de Montevideo) — працює з архівною фотографією Уругваю та запровадив конкурс-премію для сучасних уругвайських фотографів. На фотопоказі ви детальніше познайомитеся з CdF, а також побачите знімки Першого Чемпіонату світу з футболу (1930) і будівництва стадіона «Сентенаріо», фотографії з архіву Міністерства спорту Уругваю (1914–1958) та серії двох переможців Uruguayan Photography Award (2018 та 2019).

Verzasca Foto Festival промотує молодих міжнародних фотографів і підтримує візуальне мистецтво у сільській та периферійній місцевості, надаючи вільний простір через зв’язок та діалог із природою, пропонуючи доступ до різних форм вираження та способів візуального сторітеллінгу. Під час основних днів Verzasca Foto Festival в італійській частині Швейцарії проходять виставки просто неба, фотовечори із живою музикою, презентації, зустрічі та майстер-класи з професійними фотографами. Для вечірнього показу на Odesa Photo Days фестиваль зібрав серії 12 швейцарських фотографів.

Будапештський фотофестиваль (The Budapest Photo Festival) — щорічна серія виставок, яка репрезентує сучасну і класичну фотографію через угорську та міжнародну арт-сцену. Відео Fresh Meat 2019/2020/2021 представляє підбірку молодих угорських фотографів. Будапештський фотофестиваль та галерея Hybridart створили відкритий конкурс для фотографів віком до 35 років. Переможці беруть участь у колективній виставці, яка є однією з головних подій фестивалю.

PhotoIreland започаткував трієнале New Irish Works 2013 року, щоб репрезентувати та промотувати зростаюче різноманіття сучасних фотографічних практик в Ірландії. Організатори пояснюють: «Ми хочемо збагатити ірландську екосистему так необхідними їй новими голосами, новими кураторськими підходами, зорганізувати нові можливості та оживити ірландську фотосцену. 2019 року, під час третьої редакції проекту, запрошене незалежне журі допомогло обрати 10 серій з міжнародного відкритого конкурсу нових робіт художників з Ірландії — їх ми і представляємо у відео для фестивалю Odesa Photo Days».

Odesa Photo Days дякує усім партнерам за співпрацю і створення підбірок сучасної та архівної фотографії з усього світу. Також дякуємо авторам, які надсилали роботи на наші відкриті конкурси, за неймовірні фотоісторії.

Фото на обкладинці: «Irattár» by Pataki Tamás, надано Будапештським фотофестивалем.

 

***

Міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2021 відбудеться 21-23 травня в Одесі. Всі події відбуватимуться просто неба або у просторих приміщеннях за попередньою реєстрацією, вхід на виставки — невеликими групами, відповідно до розмірів приміщення. Дуже просимо всіх гостей користуватися масками та зберігати соціальну дистанцію.