Відомі дати проведення Odesa Photo Days 2019

Єдиний в Україні міжнародний фестиваль сучасної фотографії Odesa Photo Days 2019 відбудеться з 17 по 21 квітня в Одесі, Україна. Тема п’ятого фестивалю — «Точка зору//StandPoint». До 16 грудня 2018 приймаються серії робіт у рамках відкритого конкурсу на участь у головній експозиції фестивалю. Детальні умови конкурсу описані тут.

Окрім головної виставки у рамках Odesa Photo Days 2019 традиційно відбудеться ще кілька виставок, вечірні фотопокази та буде реалізована освітня програма для професіоналів. Повна програма буде оголошена згодом.

Odesa Photo Days був заснований 2015 року як реакція на суспільно-політичні події в країні, у тому числі як відповідь на численні маніпуляції у медіа, зокрема за допомогою фотографій. До 2018 року фестиваль проходив у двох містах, Одесі та Батумі, та називався Odesa//Batumi Photo Days. Минулого року фестивалі розділилися. Щорічно фестиваль збирає в Одесі професіоналів, аматорів та поціновувачів фотографії з усієї країни та світу. Більшість подій Odesa Photo Days безкоштовні для глядачів. Географія фотофестивалю шириться далеко за межі України: 2018 року оргкомітет отримав більше 200 заявок з 40 країн на міжнародний конкурс на участь у головній експозиції «Вхід заборонено».