Вийшов третій випуск видання The Information Front

Третій том видання The Information Front вийшов з нагоди виставки «Покоління стійкості», що проходить з 26 січня по 23 березня 2024 року в Hangar Photo Art Center (Брюссель, Бельгія). Виставка, організована спільно командою Hangar та Катериною Радченко, об’єднує 22 художників та художниць і досліджує багатство та різноманітність фотомистецтва в Україні з точки зору різних поколінь та історичної перспективи. 

Третій випуск The Information Front присвячений десятиріччю війни, що триває в Україні, від незаконної анексії Криму росією до нинішнього повномасштабного вторгнення. Книга візуалізує 2013-2023 роки насамперед через бачення молодих людей, які народилися наприкінці 1980-х років у незалежній Україні — через їхню участь у суспільно-політичних перетвореннях у країні, їхній досвід, страхи та повсякденне життя.

Автори та авторки, представлені у виданні: Ігор Чекачков, Оля Коваль, Володимир Петров, Станіслав Остроус, Андрій Бойко, Валерій Ведута, Дарія Свєртілова, Гєра Артемова, Яна Кононова, Поліна Полікарпова, Ігор Єфімов, Юлія По, Алекс Бланко, Катерина Алєксєєнко, анонімний солдат.

Увесь прибуток від продажу The Information Front йде на підтримку української культури, зокрема фотографів, у партнерстві з Odesa Photo Days. Наразі The Information Front зібрав 4 500 євро, які були направлені на програму підтримки українських фотографів, що постраждали внаслідок повномасштабної війни.

 

ДЕ КУПИТИ

ОНЛАЙН

Для замовлення у Сполученому Королівстві, будь ласка, відвідайте сторінку Village Books.

Європейський Союз та світ — через сайт Schilt Publishing & Gallery.

НА МІСЦЯХ

Ліверпуль, Сполучене Королівство: книжковий магазин галереї Open Eye.

Брюссель, Бельгія: Hangar Photo Art Center

 

Ми працюємо над тим, щоби купити The Information Front. Vol.3 можливо було і в Україні.

 

The Information Front організовують: Катерина Радченко, Крістофер Нанн та Дональд Вебер; дизайн -SYB-. Літографія Себастьяна Ханекроота, Colour & Books.

Концепція та селекція: Катерина Радченко. Тексти та редагування: Валерія Шевченко, Валерія Наседкіна. Переклад: Ганна Лелів та Олександра Калач.

The Information Front. Vol.3 опубліковано за фінансової підтримки Hangar Photo Art Center, факультету мистецтва та медіа Aalto University, через фонд KONE Foundation.