Odesa Photo Days після карантину: адаптація та нові формати

odesa photo days covid-19

Карантин і закриття кордонів змусило нас цього року в екстреному режимі переформатувати фестиваль Odesa Photo Days. За три тижні ми повністю змінили освітню програму і перенесли її онлайн. Усі записи Odesa Photo Days 2020 Online Edition можна переглянути на нашому каналі Youtube. Проте деякі події, особливо виставки, потребували більше часу на узгодження дій з партнерами і глибшого розуміння ситуації.

Ми дуже хотіли провести усі експозиції до кінця 2020 року офлайн, проте час і розвиток подій у різних країнах показали, що на сьогодні це неможливо.

За кілька місяців перемовин і спостереженням за новою реальністю, команда Odesa Photo Days разом із партнерами з усього світу вирішили перенести на наступний рік:

Міжнародна виставка «Нотатки в просторі», що створюється у партнерстві Odesa Photo Days і європейської фотоплатформи Parallel, відбудеться онлайн у серпні 2020 року. Точна дата відкриття та інші деталі будуть оголошені у липні.

Дякуємо усім партнерам та учасникам фестивалю Odesa Photo Days за розуміння і готовність разом з нами досліджувати нову реальність. Залишайтеся здоровими. На зв’язку!

Автор колажу на обкладинці — Ігор Гора.