Лекція «Зміни в фотографії: критичні думки». Панагіотіс Папоутсіс (Греція)

На Odesa Photo Days 2018 фотограф і культурний менеджер Панагіотіс Папоутсіс (Греція) прочитає лекцію «Зміни в фотографії: критичні думки».

На лекції мова піде про те, як технологічні зміни впливають на фотоіндустрію. Разом з лектором ми проаналізуємо місце грецької фотографії в міжнародному контексті та визначальні риси її становлення. Також спробуємо окреслити еволюцію розвитку фотографії, сучасні тенденції та попит; дізнаємось про успішні європейські  фотофестивалі та критичні думки щодо їх майбутнього.

Панагіотіс Папоутсіс народився у Яніні на заході Греції в 1981 році. Він вивчав бізнес-адміністрування в Технологічному інституті міста Серрес. Організував перший фестиваль грецької культури у Португалії, на якому презентували кінопроекції, фотографічні виставки, виставки живопису та книжковий ярмарок грецьких письменників. Панагіотіс Папоутсіс продовжує аспірантуру з управління культурою в Грецькому відкритому університеті. Поєднання знань та досвіду, а також його любов до фотографії призвели до того, що Папоутсіс заснував і очолив міжнародний фестиваль Photometria Photography. Як фотограф та менеджер культури, він організував численні культурні заходи та фотовиставки в Європі, був запрошений для перегляду портфоліо на кількох європейських фестивалях фотографії.